Systemy wsparcia nauczania na odległość - dla studenta i nauczyciela

Data: 01.10.2020 Kategoria: Doktoranci, Pracownicy, Studenci

Szanowni Państwo,

Nauczyciele i Studenci,

polecamy Państwu serwis https://zdalne.pwr.edu.pl, który dostarcza bieżacych informacji na temat zdalnego kształcenia na Politechnice Wrocławskiej.

Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu, uzupełnianych na bieżąco materiałów, w tym instruktaży, webinariów, pomocy.

Przypominamy, że w bieżacym roku akademickim wszystkie zajęcia, które są prowadzone w trybie zdalnym powinny mieć formę synchroniczną, czyli zapewniającą kontakt nauczyciela ze studentem w czasie rzeczywistym.

Przypominamy też o tym, że w bieżącym semestrze konsultacje prowadzone są w trybie zdalnym, przy czym nauczyciel na wyraźne życzenie studenta może prowadzić konsultacje na Uczelni (z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych).

Koordynatorzy Wydziałowi - osoby kontaktowe na Wydziale Chemicznym w sprawie problemów dotyczących systemów wsparcia nauczania na odległość: