Seminarium Wydziału Chemicznego, 6 maja 2024 r., godz. 11:15, A3/2.15, prof. dr Charaf Benarafa

Data: 23.04.2024 Kategoria: Doktoranci, Pracownicy, Studenci

Szanowni Państwo,

dnia 6 maja br. (poniedziałek) o godz. 11:15 w sali A3/216 (A3/2.15 - nowa numeracja) w ramach seminarium Wydziału Chemicznego odbędzie się wykład pt.:

"Neutrophil serine proteases: roles in cell death and infectious diseases„

który wygłosi prof. dr Charaf Benarafa z Institute of Virology and Immunology, University of Bern, Szwajcaria.
Streszczenie wykładu oraz notkę biograficzną znajdą Państwo w załączeniu.

W imieniu Władz Wydziału Chemicznego serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Z poważaniem,
Tomasz Olszewski