Oferta podoktorskich staży naukowych.

Data: 16.07.2024 Kategoria: Doktoranci, Pracownicy, Studenci

Już w najbliższy piątek 19 lipca zapraszamy na spotkanie z Dr Stanisławem Deją, który przedstawi ofertę podoktorskich staży naukowych (PostDoc) na UT Southwestern Medical Center (UTSW) w Dallas, w stanie Texas w USA.

Spotkanie odbędzie się o godz. 11:00 w sali 2.19b (Sala Wałbrzyska) w bud. A3.

UTSW jest wiodącym ośrodkiem badawczym w USA w zakresie badań biomedycznych.

Dr Stanisław Deja jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Po uzyskaniu stopnia doktora wyjechał do USA, gdzie pracuje już od prawie 10 lat. Na spotkaniu Dr Deja opowie o tym czym jest PostDoc oraz o procesie rekrutacji w programach Pathway 2 Postdoc (P2P) i MatchMeMentor (M3). Poruszone zostaną także kwestie formalne wyjazdu do USA, takie jak proces wizowy, relokacja oraz życie codzienne w Teksasie.

ut_southwestern_medical_center.png